עו"ד סיני שאלתיאל הנו יליד שנת 1956 (סא"ל במיל'), תושב רחובות, נשוי ואב לשלושה ילדים. סיני הוא בעל רישיון לעריכת דין מאז שנת 1984 ובעל תואר שני במשפטים (LLM), אותו סיים בהצטיינות, במסלול גישור ויישוב סכסוכים.

סיני מטפל, כל השנים, בפתרון בעיות משפטיות שונות בתחום המשפחה. מיומנותו בטיפול בבעיות ובמשברים במשפחה נובעת מניסיונו רב השנים ומהכשרתו הנוספת, הן כעובד סוציאלי והן כמגשר משפחתי מוסמך. בשנים האחרונות נוסף למשרד תחום פעילות נוסף, אשר עוסק בצרכי בני הגיל השלישי.

הכשרתו של סיני כעו"ס (BSW) מקלה עליו לאבחן משברים במשפחה, להבין את הגורמים להם; לבנות אסטרטגיה שתתאים לנפשות הפועלות ולהתמודד עם ההיבטים הרגשיים ביישום מהלכים משפטיים בתחום המשפחה. הידע והניסיון הרבים שצבר סיני במהלך עשרות שנים של טיפול בסכסוכי משפחה, הופכים את הליך הגישור שהוא מנהל וכן את השגת הפתרונות לבעיות השונות, ליעילים ואיכותיים יותר.

סיני ידוע כעורך דין אמין ומסור ללקוחותיו. טיפולו בלקוח מתאפיין בליווי אישי, בשיתוף הלקוח בתהליכים, בתבונה וברגישות הנדרשות בתקופה של חוסר וודאות והתלבטויות רבות. סיני מתחבר לצרכי הלקוח העכשוויים והעתידיים, לטווחים קצרים וארוכים. פתרונותיו לבעיות הינם יצירתיים ומותאמים לסיפור חייו של הלקוח. התנהלותו המקצועית מבוססת על ניסיון רב; חתירה למזעור פגיעה נפשית בילדים ומניעת צלקות עתידיות, מניעת מאבקים מתישים ונזקים בלתי הפיכים וכן חתירה להסכמים הוגנים.

לסיני הסמכה נוספת כנוטריון, אשר מאפשרת לחתום בפניו על מסמכים חשובים הקשורים בביצוע פעולות משפטיות שונות.

ייחודו של המשרד הוא במתן מענה מקיף בכל הקשור בטיפול בפרט ובמשפחה, בכל שלב שבו עלולה להתעורר בעיה משפטית.
להלן רשימה של נושאים מרכזיים שבהם עו"ד סיני שאלתיאל מרבה לעסוק:

תחומי התמחות

ייעוץ לפני שינוי מצב

ייעוץ מקיף לקראת שינוי מצב אישי או משפחתי; ייעוץ לקראת נישואין, או מעבר לחיים משותפים, או להורות משותפת, ועריכת הסכמים שונים שימנעו מצבים משפטיים קשים בעתיד.

עריכת הסכמים

עריכת הסכמים שונים, לרבות הסכמי ממון, הסכמי גירושין, הסכמי מזונות, הסכמים להסדרי שהיה עם הילדים, הסכמים להורות משותפת והסכמי שלום בית.

ייעוץ לקראת פרידה או גירושין

ייעוץ מקיף ובניית אסטרטגיה או תכנית ולוח זמנים לקראת פרידה, או גירושין, באופן שיצמצם נזקים אפשריים מכל בני המשפחה.

ניהול משא ומתן והליכי גישור

ניהול הליך גישור איכותי ומקצועי במטרה להביא צדדים לסכסוך לפתרונות מוסכמים.

אבהות ובדיקת רקמות

טיפול בקביעת אבהות ובעריכת הסכמי מזונות עבור "חד הוריים".

ילדים בגירים

פתרון סכסוכים משפטיים שונים שמעוררים ילדים בגירים.

מיצוי זכויות לבני גיל הזהב

ירושות, צוואות, אפוטרופסות, מזונות, סיעוד, פנסיה, ביטוח לאומי, צרכנות, חברות ביטוח, משרדי הבריאות והרווחה.

מסגרות לגיל השלישי

סידור מוסדי, דיור מוגן, בתי אבות, מוסדות גריאטריים ועוד.